Diskusija: „Pramonės 4.0 poveikis žemės ūkio ir maisto sektoriui“

Thursday 18 March 2021 11:00
Sunday 18 April 2021 13:40
Online
Lithuania

Kviečiame registruotis ir dalyvauti nemokamoje diskusijoje „Pramonės 4.0 poveikis žemės ūkio ir maisto sektoriui“.

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija

https://www.digitalfarm.lt/cycle-2/index.html

Odoo • A picture with a caption
Diskusijos dalyviai

Apie pokalbių ciklą

Renginių metu Europos Parlamento nariai, Lietuvos Respublikos Seimo ir Vyriausybės atstovai, ekspertai, visuomeninių ir verslo organizacijų lyderiai bei mokslo bendruomenės atstovai skaitys pranešimus bei dalyvaus diskusijose.

Šių pokalbių tikslas – pristatyti Lietuvos žemės ūkio ir maisto bendruomenei Europos Sąjungos priemones, kuriomis bus siekiama įgyvendinti išsikeltus Žaliojo kurso, skaitmeninimo ir perėjimo prie žiedinės ekonomikos tikslus ir galimą šių procesų poveikį Lietuvos žemės ūkio ir maisto sektoriams.

Šis pokalbių ciklas padės:

  • Išgirsti šių sektorių bendruomenės nuomonę bei paskatinti tarpusavio bendradarbiavimą paneigiant žemės ūkio ir maisto sektoriaus narių bendruomenėje gyvuojančius mitus.
  • Informuoti ir padėti ūkininkams išbandyti atsirandančias savo veiklos žalinimo ir skaitmeninimo galimybes ir taip transformuoti savo ūkinę veiklą į draugiškesnę aplinkai.
  • Susipažinti su Europos Parlamento vaidmeniu formuojant bei įgyvendinat ES darbotvarkę Žaliojo kurso bei žemės ūkio ir maisto skaitmeninimo srityse.